STARTUJEMY Z NASZYM PROJEKTEM W ŚWINOUJŚCIU!

 

BASS IS FUNDAMENTAL // OlaH / NULLPTR / TEOEM / // Liquid / Jungle / Reggae / Bass // 100% Vinyl // Jazz Club Central'a - SCENA

Sobota: 11/06 // Start: 22:30 // Bilety: FREE! // Jazz Club Central'a - SCENA // Armii Krajowej 3

OlaH – zawodowo spełnia się jako twórca niespotykanych farb i barw, dzięki czemu weekendowo może pozwalać sobie na imprezy z głębokim basem w tle.
Muzyczna pasjonatka, szukająca wrażeń bardziej w starociach, niż w nowościach reggae. Fanka soundsystemowych brytyjskich, basowych brzmień, reggae-jungli oraz wykręconych d'n'b! Współzałożycielka Kermit Sound oraz szczecińskiego PhD Sound, regularnie publikuje eklektyczne, jedyne w swoim rodzaju mixtape'y – zawsze 100% winyl!

https://soundcloud.com/olahselecta

TEOEM - pochodzący ze Szczecina dj, mc, producent oraz organizator imprez.
Za adapterami debiutował w 2008 roku, jednak swoją przygodę z muzyką zaczął już 10 lat wcześniej zaczynając od hip-hop'u. Na codzień związany ze szczecińską ekipą Funk Fighters oraz koszalińskim projektem Drum'n'Bass City. Jego sety to przekrojowa podróż przez ostatnią dekadę drum'n'bass. Podczas imprez możecie spodziewać się ociekającego tłustym bassem liquidu, energetycznych rollerów i połamanego jungle.

http://www.mixcloud.com/teoem

Nullptr - Selektor udzielający się w kolektywach PhD Sound i RaveRiver. Od lat zafascynowany muzyką z Jamajki oraz jej klubowymi interpretacjami ze szczególnym uwzględnieniem raggajungle. 
W swojej selekcji nie boi się wymieszać wielu gatunków, od korzeni pod dyskotekę, od medytacyjnych dubów po junglowe bangery lecz wspólny mianownik zostaje taki sam - obowiązkowa czarna płyta i duża porcja jamajskiej energii.

 

Projekt organizowany przez Fundację na rzecz edukacji i rozwoju regionu zachodniopomorskiego Fabryka Języka Szczecin, a współfinansowany przez Prezydenta Miasta Świnoujście.