SWAP PARTY - AZOTY ARENA 20.09.2015

fabryka języka
 
Szukasz ubraniowej perełki? Znudziły Ci się Twoje ubrania, a są w dobrym stanie? Masz w szafie rzeczy, które były nietrafionym zakupem? Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji modowego wydarzenia SWAP PARTY, które odbędzie się 20 września 2015 r w Azoty Arenie w godzinach 11.00-15.00.
Co to jest SWAP PARTY? Swap Party jest pomysłem na spotkanie kobiet (panowie też są mile widziani), które będą wymieniały między sobą bezgotówkowo ubrania lub oddadzą je za symboliczną opłatą. Warunkiem udziału jest zabranie ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży w idealnym lub bardzo dobrym stanie. Podczas imprezy każda z uczestniczek będzie miała do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy.
Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych już ubrań zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste - ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych. SWAP PARTY wpisuje się też w modny trend Vintage czyli noszenia stylowych, często markowych ubrań z poprzednich epok.
Dodatkowo pozostawione przez uczestniczki ubrania zostaną przekazane na cel charytatywny. Ideę SWAP PARTY wspiera Monika Pyrek, która również wymieni się z nami swoim sportowymi ubraniami. Wymieńmy się ubraniami na SWAP PARTY w Azoty Arenie! Odświeżmy swój look na nadchodzącą jesień!
W czasie trwania imprezy będziemy mieli swoją Strefę Dziecka. Zapewniamy doskonała opiekę, zabawę i kreatywnie spędzony czas.
 
Mamo, miej wolne ręce - skup się na nowej sukience! :)
 
 
DO ZOBACZENIA w niedzielę, 20.09!