SWAP PARTY EDYCJA DZIECIĘCA

fabryka języka szczecin,swap party, azoty

 

 

Szukasz czegoś ciekawego dla dziecka? Malec wyrósł z ubrań i nie wiadomo co zrobić z za małymi rzeczami? A może masz w szafie rzeczy dla dziecka, które były nietrafionym prezentem albo zakupem?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś/eś TAK, to serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji SWAP PARTY, tym razem poświęconemu ubraniom i gadżetom dziecięcym. Impreza odbędzie się w Azoty Arenie w holu głównym i w Kawiarni Arena 6 lutego 2016 w godzinach 11.00-15.00.

Ideę SWAP PARTY wspiera Monika Pyrek, która będzie z nami tego dnia i otworzy lutową edycję SWAP PARTY Dziecko. 

Na SWAP PARTY zapraszamy dzieci z rodzicami. Przygotujemy mnóstwo wyśmienitych zabaw i dostarczymy wielu emocji.

Co to jest SWAP PARTY?
Swap Party jest pomysłem na spotkanie rodziców, którzy będą wymieniali między sobą bezgotówkowo ubrania i gadżety dla dzieci lub oddadzą je za symboliczną opłatą. Żeby wziąć udział należy zabrać ze sobą maksymalnie 50 sztuk odzieży lub innych gadżetów dziecięcych (np. zabawki, książki, foteliki, przybory do pielęgnacji, itp) w idealnym lub bardzo dobrym stanie. Podczas imprezy każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji stojak i wieszaki w celu prezentacji swoich rzeczy.

Przynieś dobre rzeczy, wymień je na bardziej odpowiednie dla twojego dziecka!

Oprócz charakteru modowego impreza ma też wydźwięk ekologiczny i praktyczny. Wydarzenie łączy w sobie ekologiczną ideę sharingu czyli wymiany nieużywanych rzeczy zamiast kupowania nowych oraz ideę zerowaste - ograniczania produkowania śmieci w gospodarstwach domowych.

Dodatkowo pozostawione przez uczestników ubrania i gadżety zostaną przekazane na cel charytatywny. 

Bilety do nabycia w cenie 5 zł (10 złw dniu imprezy) do nabycia w kasie lub na stronie internetowej Azoty Areny.